KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16185007
nr 1618 5007
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 2/25, daterad 82, med dedikation. Bildmått: 38x55 cm, yttermått inklusive ram: 56x72 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 11:02:49)
Uppdatera
Visning
fredag 3/5, lördag 4/5, söndag 5/5 och måndag 6/5
Auktionen
avslutas:
måndag 6 maj kl 19:13:17
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén